|
Nie, nie można kupić biletu na inny sektor!
Wałkowałem to juz w kasie i mailowo, mimo iz chciałem kupic drugi bilet - zapłacic jeszcze raz, nawet jeżeli ten poprzedni byłby skasowany (juz nie mówie o oddaniu pieniedzy za to miejsce), ale sie nie da - bo tak!
Chciałem iśc ze znajomymi na mecz, którzy byli pierwszy raz na meczu - nie dało rady. To samo jakbym chciał iśc z dzieckiem na sektor rodzinny - to jest kara za posiadanie karnetu, niestety!
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
|