Wiadomo, powinno się znaleźć złoty środek. "Tak" dla większej ilości Polaków, ale pamiętajmy, że jeśli mamy mieć lepszego grajka z zagranicy to też nie blokujmy, bo "tylko Polacy".
Liczę, że powroty Brożków i Głowackiego będą kopiami powrotu Kosy, a nie powrotu Żurawskiego
