kreseq napisał(a):

|
Lechia musi liczyc na jeszcze wieksza padaczke LKSu bo Cracovii nie ma co sie obawiac.
|
Wyścig żółwi idących do tyłu się szykuje. Każdy z tych trzech klubów ma szanse jeszcze spaść, ale ja daję na utrzymanie największe szanse ŁKS-owi. Najwięcej charakternych zawodników tam gra, mają za trenera prawdziwego skurczybyka, więc pewnie w decydujących spotkaniach nie zabraknie im jaj.