Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20327
Stary 17.04.2012, 12:32
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Lechia musi liczyc na jeszcze wieksza padaczke LKSu bo Cracovii nie ma co sie obawiac.
Wyścig żółwi idących do tyłu się szykuje. Każdy z tych trzech klubów ma szanse jeszcze spaść, ale ja daję na utrzymanie największe szanse ŁKS-owi. Najwięcej charakternych zawodników tam gra, mają za trenera prawdziwego skurczybyka, więc pewnie w decydujących spotkaniach nie zabraknie im jaj.
Odpowiedz cytując