|
Kupię/przyjmę szczeniaka, który docelowo będzie średniej wielkości psem, najchętniej spaniel bretoński, beagle, ręczę, że trafi do świetnej właścicielki, może ktoś z Was, Waszych znajomych ma do sprzedania, będę bardzo wdzięczny za namiar. Pozdrawiam
|