Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4279
Stary 17.04.2012, 12:28
Kupię/przyjmę szczeniaka, który docelowo będzie średniej wielkości psem, najchętniej spaniel bretoński, beagle, ręczę, że trafi do świetnej właścicielki, może ktoś z Was, Waszych znajomych ma do sprzedania, będę bardzo wdzięczny za namiar. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując