studio napisał(a):

|
Pecha?! Pecha to miał Rudniev, Lechia miała co najwyżej mega zajebiste szczęście, że 5:0 się nie skończyło. Dla Lechii ratunek to szybko zdobyte mistrzostwo przez Legie aby mogli z nimi cos zadzialac. Najgorsze ze Widzew ma zapewnione praktycznie utrzymanie wiec moze szastac wynikami a przeciez oni kasy nie maja :/
|
Ojj chłopie nie osądzaj innych na przykładzie Waszych złych nawyków.