Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20326
Stary 17.04.2012, 12:19
studio napisał(a):Wyświetl post
Pecha?! Pecha to miał Rudniev, Lechia miała co najwyżej mega zajebiste szczęście, że 5:0 się nie skończyło. Dla Lechii ratunek to szybko zdobyte mistrzostwo przez Legie aby mogli z nimi cos zadzialac. Najgorsze ze Widzew ma zapewnione praktycznie utrzymanie wiec moze szastac wynikami a przeciez oni kasy nie maja :/

Ojj chłopie nie osądzaj innych na przykładzie Waszych złych nawyków.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując