Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20325
Stary 17.04.2012, 12:13
Fakty sa takie ze to Lech mial pecha z Lechia Juz nie mowie o Rudnievie, ale o bramce dla Lechii i ogolnej zenadzie jaka zaprezentowali. Widzew zremisowal to i Lechia zremisuje? Bez jaj panowie. Widzew moze i gra kaszane ale stawianie ich obok beznadziejnej Lechii to gruba przesada.
Slask moze i jest teraz bez formy ale po prostu nie wierze ze nie wygraja z Lechia grajac nawet na 40% swoich mozliwosci.
Lechia musi liczyc na jeszcze wieksza padaczke LKSu bo Cracovii nie ma co sie obawiac.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując