mitmichael napisał(a):

|
Mieli pecha z Lechem bo wyrownali i mogli prowadzic..
|
Pecha?! Pecha to miał Rudniev, Lechia miała co najwyżej mega zajebiste szczęście, że 5:0 się nie skończyło. Dla Lechii ratunek to szybko zdobyte mistrzostwo przez Legie aby mogli z nimi cos zadzialac. Najgorsze ze Widzew ma zapewnione praktycznie utrzymanie wiec moze szastac wynikami a przeciez oni kasy nie maja :/