Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20323
Stary 17.04.2012, 12:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mieli pecha z Lechem bo wyrownali i mogli prowadzic..
Pecha?! Pecha to miał Rudniev, Lechia miała co najwyżej mega zajebiste szczęście, że 5:0 się nie skończyło. Dla Lechii ratunek to szybko zdobyte mistrzostwo przez Legie aby mogli z nimi cos zadzialac. Najgorsze ze Widzew ma zapewnione praktycznie utrzymanie wiec moze szastac wynikami a przeciez oni kasy nie maja :/
Odpowiedz cytując