baton napisał(a):

|
Wybieram sie na tydzien do Austrii, chcialbym miec tam internet, cos w stylu neta na karte (np jak Orange free na karte w PL). Mozecie cos polecic ?
|
Ja polecam kartę za 10 euro na której jest 1 GB do wykorzystania. Karta nazywa się yesss! i jest dostępna w sklepach Hofer ( u nas to jest Lidl, u nich Hofer). Ustawienia punktu dostępowego dostępne w necie. Ponoć działa tylko po sieci 3G od Orange, czyli warto sprawdzić jak z dostępnością właśnie tego operatora, z tą właśnie szybkością w danej lokalizacji. Ale w alpach, w małej wiosce nie było problemu więc powinno być ok.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.