Dariook napisał(a):

|
Jest taki niemiec, siwe włosy i fryz ala Wodecki. Niepamietam jego godnosci ale do Wisły przymierzany od wiekow. Pewnie jest wolny, głównie ostatnio wolny był zawsze.
|
Winfried Schaefer. Jak dla mnie niech jeszcze półtora roku pobędzie bezrobotny.