Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16613
Stary 17.04.2012, 11:26
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A niech się towarzystwo rzuca, ja nikomu nie bronię jeśli ma taką potrzebę dowartościowania się.

Przedstawiałem miesiąc, czy też miesiące temu fragmenty wskazujące na to, że podwyżka objęła nie tylko tą renegocjowaną umowę w latach 2005-2006, a wszystkie umowy z Rosjanami co potwierdziło wtedy samo PGNiG, ale skoro enty raz pozostają wątpliwości to więcej się na ten temat nie wypowiadam. Nie mam pełnej wiedzy na ten temat jak nikt z nas, a z dostępnych śmiertelnikowi środków pozostaje zwracanie się do konkretnych organów, aby uzyskać bardzej szczegółowe informacje dotyczące tego, jak ceny gazu były związane z negocjacją/renegocjacją umów, a w jakim z sytuacją rynkową (polityczną również) oraz kursem PLN. Chcesz się w to bawić to przez ten wg. Ciebie mityczny Instytut Sobieskiego spróbuję pozyskać jakąś informację.
A zatem jak w kontekście tego:
"Nie mam pełnej wiedzy na ten temat jak nikt z nas, a z dostępnych śmiertelnikowi środków pozostaje zwracanie się do konkretnych organów, aby uzyskać bardzej szczegółowe informacje dotyczące tego, jak ceny gazu były związane z negocjacją/renegocjacją umów, a w jakim z sytuacją rynkową (polityczną również) oraz kursem PLN " możesz formułować wnioski takie jak ten "..nie zauważa obstrukcji Jasińskiego i pisowskiej spółki, która doprowadziła do tego, że Rosjanie wykorzystują obecnie jak mogą furtkę, która daje im możliwość brać 20% więcej za gaz niż wcześniej.Furtkę tą wprowadzili jaśniepanie Pisowcy, a nie Pawlak i dobrze o tym wiesz"
Czy masz jeszcze wątpliwości na jakiej podstawie formułuje swój wniosek o Twoim mitomaństwie O zarzucanej mi: celowej złośliwości, niedoinformowaniu i zmyślaniu nie wspomne z pokory.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 17.04.2012 o godz. 11:28.