Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54765
Stary 17.04.2012, 11:24
thechris napisał(a):Wyświetl post
Co widać po Czekaju. Pierwsze dwa mecze przyzwoite a później dwie czerwone kartki i facet jest "elektryczny" do dzisiaj.




Rozumiem, że wolałbyś Robaka za 1,2 mln Euro niż Meliksona za 650tys...
Ciekawe, że dlaczego na argument o świetnych obcokrajowcach pada zawsze nazwisko tylko Meliksona oraz Pareiki i nikt piszący nie wspomina o darmozjadach z zagranicy, którzy kosztowali nas dużo więcej niż są warci (J&L, Nunez i cała reszta). Rozumiem, że wolałbyś weterana Ilieva, biegacza narciarskiego Kirma niż młodego Błaszczykowskiego? Aż dziw bierze, jak Kuba, czy Lewandowski z takiego kraju wydostali się i dziś są podstawowymi piłkarzami aktualnego i przyszłego mistrza Niemiec. A nasze ,,wielkie gwiazdy z zagranicy'' pójdą do drużyn słabszych niż Wisła po tym sezonie (na czele z pięknym Robercikiem - miał być Ajax, miało być PSV, a będzie jakiś śmieszny średniak).

Cytat:
Janusz Basałaj: Absolutnie tak! Skoro idą takie sygnały do rynku, to jest to samobój. Pierwszy sygnał: bierzemy tylko Polaków. Już widzę, jak paru ludzi zaciera ręce… Pan wie, ile prezes Cacek chciał za Robaka? Ponad milion euro! Melikson kosztował dwa razy mniej…
Chyba niektórzy mają krótką pamięć i nie pamiętają wyczynów Janusza Basałaja w roli prezesa Wisły. Jeżeli by pamiętali, to na pewno nie dawaliby jego wypowiedzi na forum. Niech Januszek powie lepiej o agentach kręcących się przy Wiśle za rządów jego braciszka i Valckxa, bo wówczas ile osób cieszyło się, że może z Wisłą robić bardzo korzystne dla nich interesy sprowadzając szrot z zagranicy (bo klub na tym sporo stracił).
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 17.04.2012 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując