Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54764
Stary 17.04.2012, 11:19
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Kurto, Czekaj,Uryga, Burliga, Brud nie są piłkarskimi tuzami i tego nie da się nie zauważyć, ale w obliczu nadchodzących zmian są Oni moich zdaniem potrzebni w Wiśle. Wole Kurto niż przepłaconego Jovanicia, wolę Czekaja niż Kew "zarabiam 400 000 euro rocznie i mam wszystko w d.pie" Jaliensa, wolę Urygę niż bezmyślnego Nuneza, wolę Burligę niż sowicie opłacanego Lameya oraz wolę Bruda niż Tomasa "źle prowadzonego przez trenerów" Jirsaka. Po pierwsze dla tego że tańsi, po drugie dlatego że gra dla Wisły to dla nich nobilitacja po 3 ze przynajmniej pierwszych 3 prezentują jakiś w miarę ciekawy materiał na piłkarza.


z tej Twojej grupy to po mojemu tylko Uryga rokuje dobrze
Odpowiedz cytując