Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20320
Stary 17.04.2012, 11:18
Patrzac na terminarz i forme Lechii to w tej chwili sa pewniakiem do spadku. Nie wiem jak bedzie z Cracovia czy LKSem, ale Lechia ma prze****. Nie pomoze nawet sportowa zlosc i swiadomosc o co walcza. Ostatni mecz pokazal, ze ich obrona powinna miec zakaz gry w pilke a pomocnicy zamiast biegac, powinni pocwiczyc podania by je opanowac w stopniu chocby podstawowym.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując