|
zwalnianie Probierza to bedzie teraz najwieksza glupota jaka mozna popelnic ...
Nie mozna ocenieac trenera po kilku meczach, gdy nawet okresu przygotowawczego nie mia z druzynal, moze i popelnia bledy, ale jaki trener jest idealny? Nam z perspektywy komputera latwo wytykac bledy, ale latwego zadania nie mial/ nie ma, a patrzac na 2 ostatnie mecze nie wygladalo to tak zle, czepianie sie jakis slowek z jego konferencji to dla mnie tez wyraz głupoty. Na szczescie to nie internetowe trolle wybieraja trenera, mam nadzieje ze nikt w Sile nie jest az tak glupi i tak naiwny iz mysli iz przyjdzie Smuda i zbawi nasza druzyne ... Chyba ze chca ja do reszty wykonczyc.
|