Brednie to sam próbujesz wciskać. Gdyby to było np. z 10 lat temu to mozeby Ci ktoś uwierzył. A tak mamy rok 2012 i przetoczyła się afera korupcyjna przez Polskę. Tak się składa, że rzecz dotyczy klubiku, który z III ligi w błyskawicznym tempie awansował do ekstraklasy kupując mecze, utrzymał się w niej w kolejkach "cudów" a raz jak i to nie pomogło to przy pomocy zielonego stolika.
Nie wszystkie kluby kupują, nie wszystkie kluby grają też na licencjach innych klubów, nie wszyscy kibice dali się zeszmacić jak amikowcy czy groclinowcy.
Dlatego nie przykładaj jednej miary do innych.
Co do Ruchu to patrzmy na to co obecnie prezentuje (to w kontekście szans parchów). W 2 ostatnich meczach ligowych 1 pkt., 0 bramek. A w 3 ostatnich (2 liga i 1 PP) 1 bramka z ...karnego z kapelusza. Coś się więc chyba zacieli.