|
W kwestii utrzymania to chyba najlepszą sytuacje maja Parchy . U siebie mecz z Widzewem który jest już na wakacjach ,więc po prostu musza go wygrać , pozniej mecz derbowy w którym może zdarzyć się wszystko biorąc pod uwagę formę naszych grajków, potem mecz z Ruchem ,który bedzie 3 dni po finale PP ,raz że zmeczony a dwa Ruch jak wygra PP ,moze osiąść na laurach i Parchy mogą wygrać i na koniec mecz z Belchatowem który takze jst do ogrania .
|