Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20316
Stary 17.04.2012, 09:30
Sartre napisał(a):Wyświetl post
TeeS, ale co tu liczyć? Mała tabela wygląda tak:

Legia 7 (2-1-1)
Wisła 7 (2-1-1)
Śląsk 3 (1-0-3)
Faktycznie coś mi się walnęło z tym Śląskiem, sam sobie wyliczyłem że ma 3 punkty, a napisałem, że 7
A więc oczywiście przy takim założeniu tabelka jest banalna.
Odpowiedz cytując