Sartre napisał(a):

TeeS, ale co tu liczyć? Mała tabela wygląda tak:
Legia 7 (2-1-1)
Wisła 7 (2-1-1)
Śląsk 3 (1-0-3)
|
Faktycznie coś mi się walnęło z tym Śląskiem, sam sobie wyliczyłem że ma 3 punkty, a napisałem, że 7

A więc oczywiście przy takim założeniu tabelka jest banalna.