Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54762
Stary 17.04.2012, 08:31
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Na dzien dzisiejszy mlodzi nie maja co sprawdzac ani co wydawac w Bonarce. Tego co bedzie po podpisaniu w pelni profesjonalnego kontraktu,nie wiemy. Wiemy jednak to ze kasa potrafi zmienic.

Oczywiscie ze wychowankowie sa potrzebni, lecz nie uwazam ze poziom obecnoe jaki prezentuja pozwalal na to by oprzec na nich konstrukcje druzyny. Predzej popadna w depresje niz udzwigna odpowiedzialnosc za wynik druzyny.
Co widać po Czekaju. Pierwsze dwa mecze przyzwoite a później dwie czerwone kartki i facet jest "elektryczny" do dzisiaj.


Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ogarnijcie się! Był szrot z zagranicy źle. Zapowiadają Polaków też źle.
Rozumiem, że wolałbyś Robaka za 1,2 mln Euro niż Meliksona za 650tys...
Odpowiedz cytując