gazetakrakowska napisał(a):
|
- Pamiętajmy, że dośrodkowania, które wykonujemy z bocznych sektorów, są praktycznie na nos i to jest też pozytyw - zaznacza Garguła. Dodaje, że Bułgar potrafi się znaleźć pod bramką rywali i zrobić tzw. windę: - Zapewne dużo daje mu to, że w przeszłości trenował lekkoatletykę. W powietrzu ciężko walczyć z nim w pojedynkach główkowych.
|
chyba nos pierwszego obrońcy... ja nie wiem czyja to decyzja ale aż serce mi się kroji jak widze go z opaską kapitana...