domin_czyzyny napisał(a):

Boisko wszystko weryfikuje pod względem sportowym. Ale Ci piłkarze są Wiśle potrzebni bo na lepszych nas nie stać w obecnej chwili. Cześć lepszych młodych do nas nie przyjdzie bo nie będzie chciała sobie skręcić nogi na kretowisku zwanym boiskiem atletycznym, a po skreceniu/złamaniu nogi rehabilitowac sie na naszej profesjonalnej bazie.
Najlepsza jest sala gimnastyczna vel korytarz o szerokości paru metrów...
Ci są lepsi, bo im moze sie chcieć, a szrotowi z zagranicy będzie sie chciało co najwyżej sprawdzic konto i wydać zawartość w Bonarce.
|
Na dzien dzisiejszy mlodzi nie maja co sprawdzac ani co wydawac w Bonarce. Tego co bedzie po podpisaniu w pelni profesjonalnego kontraktu,nie wiemy. Wiemy jednak to ze kasa potrafi zmienic.
Oczywiscie ze wychowankowie sa potrzebni, lecz nie uwazam ze poziom obecnoe jaki prezentuja pozwalal na to by oprzec na nich konstrukcje druzyny. Predzej popadna w depresje niz udzwigna odpowiedzialnosc za wynik druzyny.