Po prostu Wiślak napisał(a):

|
Byłoby bardzo dobrze, popieram jak najszybsze zwolnienie Probierza. Gorzej, że alternatywą dla niego będzie znów Smuda, lub jeszcze gorszy Urban, a nie wreszcie porządny zagraniczny szkoleniowiec. Cupiał zatrudnia i zwalnia tylu słabych trenerów, że spokojnie byłoby go stać zamiast nich na jednego markowego z nazwiskiem.
|
Ja mam wrażenie, że nie do wszystkich dociera komunikat o planach na najbliższy rok.
Po Prostu Wiślaku - o to chodzi, że jak zwolnią Probierza, to przyjdzie jedynie ktoś gorszy.
Swoją drogą cytowany wywiad z Basałajem potwierdza, że nic w klubie nie dzieje się bez wiedzy właściciela. Tak jak pisałem - to nie problem trenerów, piłkarzy itd. tylko problem właściciela bez spójnej strategii rozwoju drużyny z ludźmi na odpowiednich stołkach. Tylko grupy interesu i coroczne próby ratowania wizerunku, albo nieudane bo prowizoryczne próby podboju LM.
Zatrudni Smudę bo go lubi, a za rok czy dwa Smudę zwolni bo tak funkcjonuje nasz klub.