No własnie taka Polska rzeczywistość że jak by nie było to i tak będzie źle. Duzo obcokrajowców - źle chcą postawić na polaków - źle w lidze jak kiedys o Mp walczyla Wisła Lech i Legia - źle bo liga nudna i słaba jak teraz walczy kilka zespołów też źle bo teź liga słaba. Ludzie wam ciężko dogodzic

a co do Polaków w składzie to myśle że 2 czy 3 z naszych młodych w kadrze może byc no a skoro kiedyś udało sie za małe pieniądze znaleźć Kubę to trzeba wierzyc że teraz też się uda. Bo na pewno są w Polsce chłopcy którzy potrafia grać w piłkę tylko problemem jest raczej szkolenie i za to odpowiada nasz ukochany PZPN dla którego najwazniejsza jest kasa dla członków.