Cytat:
|
Mylisz się. W teorii szansa jest. Jak? Prosta analiza. Wisła wygrywa wszystko do końca, Legia przegrywa wszystko do końca. Śląsk rownież kończy z 49 punktami. W małej tabeli Wisła i Legia mają po 7 pkt i wtedy decydują bramki w tych spotkaniach, a te możemy mieć lepsze. Oczywiście nie należy tego traktować na poważnie, jest to tylko zaprzeczenie tezy że już w teorii straciliśmy szanse na mistrza.
|
W małej tabeli też decydują bezpośrednie spotkania chyba. W sensie - jak w małej tabeli są dwie drużyny z taką samą ilością punktów, to decydują bezpośrednie spotkania. Chyba.
