Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20310
Stary 17.04.2012, 06:23
Cytat:
Mylisz się. W teorii szansa jest. Jak? Prosta analiza. Wisła wygrywa wszystko do końca, Legia przegrywa wszystko do końca. Śląsk rownież kończy z 49 punktami. W małej tabeli Wisła i Legia mają po 7 pkt i wtedy decydują bramki w tych spotkaniach, a te możemy mieć lepsze. Oczywiście nie należy tego traktować na poważnie, jest to tylko zaprzeczenie tezy że już w teorii straciliśmy szanse na mistrza.
W małej tabeli też decydują bezpośrednie spotkania chyba. W sensie - jak w małej tabeli są dwie drużyny z taką samą ilością punktów, to decydują bezpośrednie spotkania. Chyba.
Legionista
Odpowiedz cytując