Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54753
Stary 17.04.2012, 00:10
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ogarnijcie się! Był szrot z zagranicy źle. Zapowiadają Polaków też źle. A co do rewolucji proponowanych przez większość forumowiczów to macie racje wyje.ać wszystkich, kupić 20 nowych o umiejętnościach przynajmniej Kuby Błaszczykowskiego czy Kalu Uche, tylko że jest mały problem na to potrzeba ze 100 milionów euro... Dacie tyle? Który chętny? Numer konta spółki gdzieś znajdziecie w tytuł przelewu wpiszcie "środki przeznaczone na transferową rewolucje w Wisełce".

Najgorsze co może być to popadanie z skrajności w skrajność. Zamiast szukać zlotego środka, uwagę na sobie skupiła aksamitna rewolucja serwowana nam przez Łysego uzurpatora.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując