Tasio1906 napisał(a):

|
Ludzie ogarnijcie się! Był szrot z zagranicy źle. Zapowiadają Polaków też źle. A co do rewolucji proponowanych przez większość forumowiczów to macie racje wyje.ać wszystkich, kupić 20 nowych o umiejętnościach przynajmniej Kuby Błaszczykowskiego czy Kalu Uche, tylko że jest mały problem na to potrzeba ze 100 milionów euro... Dacie tyle? Który chętny? Numer konta spółki gdzieś znajdziecie w tytuł przelewu wpiszcie "środki przeznaczone na transferową rewolucje w Wisełce".
|
Najgorsze co może być to popadanie z skrajności w skrajność. Zamiast szukać zlotego środka, uwagę na sobie skupiła aksamitna rewolucja serwowana nam przez Łysego uzurpatora.