Eternit napisał(a):

|
Do Lechii oprócz 4 punktów straty to mają jeszcze (póki co) gorszy bilans bramek. Więc muszą odrobić 5 żeby przeskoczyć Gdańszczan.
|
Kuleżanki mają u siebie Ruch i Widzew. Ruch to biedna drużyna ,i mają pewne puchary.Cracxa kasę ma.Z Widzewem jak zagraja mecz życia to mogą wygrać u siebie,bo Widzew o nic nie gra
