Kocur napisał(a):

Nie ma bata - jak nie zrobią wałka z licencją albo nie sprzedadzą swojej dupy innemu klubowi to sportowo na 200% lecą w dół.
I dzięki temu sezon jednak nie jest tak do końca stracony
|
Nie zapeszaj

.Sląsk ogra Lechię , parchy wygrają z Widzewem i zrobi się 2(realnie 3) punkty straty do Lechii a Lechia gra jeszcze m.in z Ruchem i Legią.
Co nie zmienia faktu że jeśli Lechii uda się na farcie wygrać w następnej kolejce na wyjeździe z Widzewem a nasze orły zrobią choć jedną dobrą rzecz w tym roku i wygrają derby to żydy lecą już 30 kwietnia
ps chociaż nie do końca - no ale .......jak nie w tym roku to nigdy
