Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20300
Stary 16.04.2012, 22:24
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie ma bata - jak nie zrobią wałka z licencją albo nie sprzedadzą swojej dupy innemu klubowi to sportowo na 200% lecą w dół.
I dzięki temu sezon jednak nie jest tak do końca stracony
Nie zapeszaj.Sląsk ogra Lechię , parchy wygrają z Widzewem i zrobi się 2(realnie 3) punkty straty do Lechii a Lechia gra jeszcze m.in z Ruchem i Legią.

Co nie zmienia faktu że jeśli Lechii uda się na farcie wygrać w następnej kolejce na wyjeździe z Widzewem a nasze orły zrobią choć jedną dobrą rzecz w tym roku i wygrają derby to żydy lecą już 30 kwietnia

ps chociaż nie do końca - no ale .......jak nie w tym roku to nigdy
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 16.04.2012 o godz. 22:26.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując