Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16608
Stary 16.04.2012, 22:21
Szpen napisał(a):Wyświetl post
nie rób sensacji jak nie znasz faktów. dochody są ciut wieksze niż w zeszłym roku (pierwszy kwartał). Nieznaczni, ale zawsze. spadek na 21,6 to przez większe planowane dochody w 2012. druga sprawa, wazniejsza, to tak, że zawsze w pierwszym kwartale sa najwieksze obciazenia. zadna nowosc - tak jest od wielu lat.
Czułem, że Szpen wyjedzie ze swoimi mądrościami. Co tam 23 mld "strat" - żadna nowość, tak jest od wielu lat

ps. Słabo się w tym roku starają, do 100 mld nie dociągną