Szpen napisał(a):

|
nie rób sensacji jak nie znasz faktów. dochody są ciut wieksze niż w zeszłym roku (pierwszy kwartał). Nieznaczni, ale zawsze. spadek na 21,6 to przez większe planowane dochody w 2012. druga sprawa, wazniejsza, to tak, że zawsze w pierwszym kwartale sa najwieksze obciazenia. zadna nowosc - tak jest od wielu lat.
|
Czułem, że Szpen wyjedzie ze swoimi mądrościami. Co tam 23 mld "strat" - żadna nowość, tak jest od wielu lat
ps. Słabo się w tym roku starają, do 100 mld nie dociągną
