Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3683
Stary 16.04.2012, 21:48
Basałaj, ani jeden ani drugi nie jest idealny. Ale też nie są oni ostoją zła. To na początek.

Wywiad w zastępstwie brata (ten pewnie nie ma możliwości wypowiadania się ze względu na zapisy kontraktowe).
Dla każdego ogarniętego kibica wywiad ten niczego specjalnie nowego nie wnosi. Wiadomo jak zarządzana jest Wisła, wiadomo, ze decyzje podejmuje jedna osoba.

Teraz pozostaje tylko czekać na kolejną zmianę humoru bossa.

Tyle, że to wszystko tylko zamki na piasku, wirtualna rzeczywistość.
Jak to się rozsypie (czytaj boss sobie pójdzie) to nic nie zostanie poza wspomnienami. Obawaim się, że zapaść w Wiśle może potrwać kilka jak nie kilkanaście lat.
Odpowiedz cytując