Sartre napisał(a):

Jakbyście wyrobili max, to byście mieli 49, tyle co my. Jeżeli tylko Wisła i Legia by miały 49 pkt, to wygrywa Legia ze względu na bilans. Mała tabela też wam nic nie pomaga, jedyna ekipa z czołówki z którą macie lepszy bilans spotkań to Korona (zakładając że w ostatniej kolejce byśmy przegrali z Koroną), ale wtedy Korona zgarnia MP.
|
Mylisz się. W teorii szansa jest. Jak? Prosta analiza. Wisła wygrywa wszystko do końca, Legia przegrywa wszystko do końca. Śląsk rownież kończy z 49 punktami. W małej tabeli Wisła i Legia mają po 7 pkt i wtedy decydują bramki w tych spotkaniach, a te możemy mieć lepsze. Oczywiście nie należy tego traktować na poważnie, jest to tylko zaprzeczenie tezy że już w teorii straciliśmy szanse na mistrza.