ociec Ciemka napisał(a):

Skąd ta informacja? Wydawało mi się, że był na ławce rezerwowych w meczu z ŁKS.
Czekaj - mam wrażenie - za dużo czasu spędza na siłowni, a za mało ma ćwiczeń szybkościowych. Zresztą podobne mam wrażenie jeśli chodzi o Małeckiego - zwykle miał depnięcie i balans ciałem, potrafił zareagować szybciej od przeciwnika. Teraz to stracił i się biedak frustruje.
|
z zakazanej
mloda-ekstraklasa/1588-mesa-w-lodzi-bez-bruda-i-urygi.html
co do Urygi
natomiast co do Czekaja to akurat większość ( w tym ja ) twierdzi coś przeciwnego - że za mało czasu spędza na siłowni . Jak na ten wzrost daje się przepychać w polu karnym . Musi nabrać tężyzny fizycznej jak Chavez i będzie świetnym zawodnikiem .