Ravers napisał(a):

|
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.
|
Wtej kolejce drużuny które były nad nami w tabeli straciły łącznie 11 punktów

Trzeba wygrywać wszystko do końca bo jeszcze nic nie wiadomo

A w następnej stracą minimum 6