Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20298
Stary 16.04.2012, 21:04
Ravers napisał(a):Wyświetl post
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.
Wtej kolejce drużuny które były nad nami w tabeli straciły łącznie 11 punktów Trzeba wygrywać wszystko do końca bo jeszcze nic nie wiadomoA w następnej stracą minimum 6
Ostatnio edytowane przez marek2a : 16.04.2012 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując