Karherop napisał(a):

Uryga jak już ma 2 lata mniej i co najważniejsze ... jest teraz kontuzjowany .
|
Skąd ta informacja? Wydawało mi się, że był na ławce rezerwowych w meczu z ŁKS.
Przygotowanie fizyczne i tempo gry w ME jest zupełnie inne niż w ekstraklasie. Czekaj po dobrych występach łapał kontuzje. Mam nadziejęm, że z Urygą nie będzie podobnie (w meczu z Jagiellonią łapały go skurcze)
Niestety ale nie mamy tak naprawdę sztabu szkoleniowego na wysokim poziomie, obejmującego fizjologów, lekarzy, dietetyków i pracującego z wszystkimi drużynami - od juniorów młodszych po I drużynę.
Stąd duża chyba ilość kontuzji (Ruch gra chyba bardziej stabilnym składem).
Czekaj - mam wrażenie - za dużo czasu spędza na siłowni, a za mało ma ćwiczeń szybkościowych. Zresztą podobne mam wrażenie jeśli chodzi o Małeckiego - zwykle miał depnięcie i balans ciałem, potrafił zareagować szybciej od przeciwnika. Teraz to stracił i się biedak frustruje.
Lenczyk ma rację twierdząc, że przygotowaniem motorycznym można dużo w lidze osiągnąć.