Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18743
Stary 16.04.2012, 20:28
Jago napisał(a):Wyświetl post
Niech pograją młodsi, nic się złego już nie stanie, przecież już się utrzymaliśmy.. Choć i tak każdy mi przyzna, że lepiej niech te błędy będzie popełniał młody wychowanek Wisły niż piłkarze, którzy za tą Wisłę nie oddają tyle serca ile można by od nich wymagać.
Zadam ci pytanie: ewentualną różnicę wpływów z Canal+ pokryjesz z własnej kieszeni? Bo wiesz: za wyższe miejsca więcej płacą...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując