Jago napisał(a):

|
Niech pograją młodsi, nic się złego już nie stanie, przecież już się utrzymaliśmy.. Choć i tak każdy mi przyzna, że lepiej niech te błędy będzie popełniał młody wychowanek Wisły niż piłkarze, którzy za tą Wisłę nie oddają tyle serca ile można by od nich wymagać.
|
Zadam ci pytanie: ewentualną różnicę wpływów z Canal+ pokryjesz z własnej kieszeni? Bo wiesz: za wyższe miejsca więcej płacą...