Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18740
Stary 16.04.2012, 19:42
Cytat:
Trener Michał Probierz postanowił, że w najbliższym czasie z pierwszą drużyną trenować będzie Dawid Kamiński – młody napastnik z drużyny juniorów starszych Białej Gwiazdy, który w ostatnim czasie występuje także w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
Probierzowi Kamiński wpadł w oko w trakcie niedzielnego meczu Młodej Wisły w Łodzi. Szkoleniowiec na żywo oglądał spotkanie podopiecznych trenera Kulawika z Młodym ŁKS-em i nic dziwnego, że największe wrażenie zrobił na nim młody napastnik. „Kamyk” strzelił w tym meczu dwa gole i to zapewne było jednym z argumentów przemawiających za tym, aby zaprosić siedemnastolatka na treningi pierwszego zespołu.

Równocześnie trener Probierz poinformował, że do treningów z Młodą Wisłą wracają Kamil Moskal, Maksymilian Michalski i Adrian Stanek.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsza_druzyna/

trening z pierwsza drużyną ? niech da chłopakowi chociaż 5 minut w meczu
Ostatnio edytowane przez Luu... : 16.04.2012 o godz. 19:45.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując