Cytat:
Trener Michał Probierz postanowił, że w najbliższym czasie z pierwszą drużyną trenować będzie Dawid Kamiński – młody napastnik z drużyny juniorów starszych Białej Gwiazdy, który w ostatnim czasie występuje także w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
Probierzowi Kamiński wpadł w oko w trakcie niedzielnego meczu Młodej Wisły w Łodzi. Szkoleniowiec na żywo oglądał spotkanie podopiecznych trenera Kulawika z Młodym ŁKS-em i nic dziwnego, że największe wrażenie zrobił na nim młody napastnik. „Kamyk” strzelił w tym meczu dwa gole i to zapewne było jednym z argumentów przemawiających za tym, aby zaprosić siedemnastolatka na treningi pierwszego zespołu.
Równocześnie trener Probierz poinformował, że do treningów z Młodą Wisłą wracają Kamil Moskal, Maksymilian Michalski i Adrian Stanek.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsza_druzyna/
trening z pierwsza drużyną ? niech da chłopakowi chociaż 5 minut w meczu