Po prostu Wiślak napisał(a):

Nikt się nie zachwycał Czekajem, poza marginalną grupką osób zachwycającą się każdym wychowankiem klubu bez względu na to, co sobą prezentuje.
Mam nadzieję, że takich słabych piłkarzy jak Brud nie będziemy oglądać w Wiśle w przyszłym sezonie, a młodzi nie będą dostawali okazji do gry tylko dlatego, że są młodzi. Cieszę się, że Probierz ma choć na tyle jaj, że chce jeszcze walczyć o jak najwyższe miejsce i nie wystawia masowo kompletnie nieprzygotowanych do gry Stanka, Szewczyka czy innych kompromitujących się w ME młodych. Mają jeszcze dostawać za to nagrodę?!
Wolne żarty. Na grę w Wiśle trzeba sobie zasłużyć.
|
Uryga też z ME i dopiero jak zagrał w 1. drużynie to wiadomo, że coś potrafi. Kiedy młodzi mają dostawać szanse jak nie teraz? Ja lepszego momentu nie widzę. Abstrahuję od tego co oni potrafią. Dostaną okazję teraz i w następnym sezonie będzie jasne co umieją i że ewentualnie nie ma na nich co liczyć.