Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20284
Stary 16.04.2012, 18:21
Ravers napisał(a):Wyświetl post
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.
Prawde mowiac wolalbym jednoroczna absencje w pucharach europejskich i mozliwosc odbudowania skladu , niz mozliwosc utrzymania sie pejsow w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując