Ravers napisał(a):

|
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.
|
Prawde mowiac wolalbym jednoroczna absencje w pucharach europejskich i mozliwosc odbudowania skladu , niz mozliwosc utrzymania sie pejsow w ekstraklasie.