Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20283
Stary 16.04.2012, 17:58
Co do pucharów, mocno plany pokrzyżować może wygrana Polonii z Cracovią, bo wtedy tracilibyśmy do czwartego miejsca, które w przypadku wygranej będzie zajmować Polonia 7 punktów (+ gorszy bilans bezpośrednich meczów z nimi). O to że czołowe drużyny potracą punkty się nie martwię, trudniejszy do zrealizowania będzie komplet punktów naszych piłkarzy w ostatnich czterech meczach.
Odpowiedz cytując