|
Senior Member
Offline
|
|
Aletsch napisał(a): 
|
W teorii to jeszcze wciąż mamy matematyczne szanse na mistrzostwo, wbrew niekturym artykułom. Na koniec sezonu Lechia musi być wyżej od zydow bo niewiadomo jak to będzie z tą licencją dla ŁKS :\
|
"Kture" to artykuły ? 
|
|