Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 16.04.2012, 15:18
pff napisał(a):Wyświetl post
Witam,

Czy ktoś z Was ma któryś z telefonów: Samsung Galaxy II lub Samsung Galaxy Note ?

Korci mnie Note, przez wzgląd na wielkość, ale...no właśnie czy nie jest aby za duży? (ekran przekątna 5,3'), telefony różnią się niewiele (lepsza rozdzielczość w Note oraz S-Pen).

Polecacie któryś z nich?

Note to telefon bardziej biznesowy by móc pracować i być na bieżąco w delegacji/podróży, jest to combo tableta ze smartfonem. Jest naprawdę OOOGROMNY i jeśli chcesz go używać tylko do dzwonienia i przeglądania neta, to ja wolałbym s II. Nie wyobrażam sobie chodzenia z Note w kieszeni
Odpowiedz cytując