pff napisał(a):

Witam,
Czy ktoś z Was ma któryś z telefonów: Samsung Galaxy II lub Samsung Galaxy Note ?
Korci mnie Note, przez wzgląd na wielkość, ale...no właśnie czy nie jest aby za duży? (ekran przekątna 5,3'), telefony różnią się niewiele (lepsza rozdzielczość w Note oraz S-Pen).
Polecacie któryś z nich?
|
Note to telefon bardziej biznesowy by móc pracować i być na bieżąco w delegacji/podróży, jest to combo tableta ze smartfonem. Jest naprawdę OOOGROMNY i jeśli chcesz go używać tylko do dzwonienia i przeglądania neta, to ja wolałbym s II. Nie wyobrażam sobie chodzenia z Note w kieszeni
