węgorz2 napisał(a):

|
WITAM potrzebuje rady co lepiej wziąśc od ORANGE w celu dalszej sprzedaży SAMSUNG GALAXY ACE czy NOKIA LUMIA 710
|
Zdjęcie locka droższe o wiele z Lumii, ponad 100PLN, z samsunga ok 25zł.
Wychodzi mniej więcej na to samo, ale myślę że komis da więcej za 710-tkę bo locka zdejmą sobie sami.
No i ogólnie lumia 710 to jednak już nieco bardziej zaawansowany i nowszy model.