Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
bieniuTS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 16.04.2012, 15:14
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
WITAM potrzebuje rady co lepiej wziąśc od ORANGE w celu dalszej sprzedaży SAMSUNG GALAXY ACE czy NOKIA LUMIA 710
Zdjęcie locka droższe o wiele z Lumii, ponad 100PLN, z samsunga ok 25zł.

Wychodzi mniej więcej na to samo, ale myślę że komis da więcej za 710-tkę bo locka zdejmą sobie sami.
No i ogólnie lumia 710 to jednak już nieco bardziej zaawansowany i nowszy model.
Odpowiedz cytując