|
Witam,
Czy ktoś z Was ma któryś z telefonów: Samsung Galaxy II lub Samsung Galaxy Note ?
Korci mnie Note, przez wzgląd na wielkość, ale...no właśnie czy nie jest aby za duży? (ekran przekątna 5,3'), telefony różnią się niewiele (lepsza rozdzielczość w Note oraz S-Pen).
Polecacie któryś z nich?
|