Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 16.04.2012, 15:01
Witam,

Czy ktoś z Was ma któryś z telefonów: Samsung Galaxy II lub Samsung Galaxy Note ?

Korci mnie Note, przez wzgląd na wielkość, ale...no właśnie czy nie jest aby za duży? (ekran przekątna 5,3'), telefony różnią się niewiele (lepsza rozdzielczość w Note oraz S-Pen).

Polecacie któryś z nich?
Odpowiedz cytując