|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
Aletsch napisał(a): 
|
W teorii to jeszcze wciąż mamy matematyczne szanse na mistrzostwo, wbrew niekturym artykułom. Na koniec sezonu Lechia musi być wyżej od zydow bo niewiadomo jak to będzie z tą licencją dla ŁKS :\
|
Nie mamy.....
|
|