|
Jeżeli za Probierza miałby przyjść jakiś kolejny "miszcz" polskiej myśli szkoleniowej to jestem przeciw wyrzucaniu tego gościa.
Żaden Smuda, Urban czy inny wynalazek nie będzie na tym miejscu lepszy.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|