Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16603
Stary 16.04.2012, 13:42
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
No i AS posrałby się ze strachu.Co ty byś biedaku wtedy zrobił? Właśnie o to chodzi ze Kaczyński bandytę nazwałby bandytom .Tak powinno być- a nie lizanie nieumytego tyłka tylko dlatego że ktoś trzyma w ręku gazowy kurek. Teraz tyłek liżą a i tak gaz mamy jeden z najdrozszych, idziemy na ustepstwa w sprawie gazociągu, ruchu bezwizowego, pomagamy prokuratorom rosyjskim a w zamian sobie kpią z nas. To jest dopiero śmieszność.Nikt sie z Polską nie liczy , nawet malutka Litwa się wypina
Jak słucham Ciebie , i tego ,że Polska ma nazywać niejako z urzędu Putina jako bandyte ,to przypomina sie historia ,gdzie zawsze Polska wychodziła przed szereg, biła się w nieswojej sprawie i zawsze dostawała po dupie a wszyscy inni to olewali . Tak wiec niech macha Kaczyński dalej szabelką , powie że Putin to bandyta , a 37 milionów obywateli beda w zimie siedzieć w domu w temperaturze -5 C .Z Pisowcami u steru bieda albo wojna w perspektywie jest niemal pewna.
Litwa sie wypinała już za czasów rzadów PISu , i dziesiątki wizyt L.Kaczyńskiego na Litwie tego nie zmieniły.