Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20272
Stary 16.04.2012, 13:40
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Ale drwale. Korzym powinien wypaść w 10 min, a Lisowski w drugiej połowie. Toż to nie jest piłka nożna
W końcu sędzia, który sędziował prawidłowo i wyszło szydło z worka o zaje...stej grze Korony.
Scyzoryki to banda i nic poza tym....
Kuzera, Korzym, Lisowski, Jovanović, Lech - przeceiż Ci goście są zagrożeniem dla innych kopaczy naszej ekstraklasy....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując