Dzideek napisał(a):

|
Ale drwale. Korzym powinien wypaść w 10 min, a Lisowski w drugiej połowie. Toż to nie jest piłka nożna
|
W końcu sędzia, który sędziował prawidłowo i wyszło szydło z worka o zaje...stej grze Korony.
Scyzoryki to banda i nic poza tym....
Kuzera, Korzym, Lisowski, Jovanović, Lech - przeceiż Ci goście są zagrożeniem dla innych kopaczy naszej ekstraklasy....