Szpen napisał(a):

|
co Cię dziwi? ja też o LK mam taką opinię i tak samo nigdy bym na niego nie zagłosował. Ja też uważam siebie za patriotę, a na PiS nie głosuję. Czy PiS ma monopol na patriotyzm?
|
Ty uważasz siebie za wielkiego patriote, Meller - Lecha Kaczyńskiego. Chyba czegoś nie zrozumiałeś, hehe,.Jak zwykle zresztą
