Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18732
Stary 16.04.2012, 12:53
Może dlatego tak jest, że zostaliśmy 'wychowani' przez Wisłę tym,że ona przeważnie grała po prostu o jak najwyższe cele. Tutaj natomiast trafił nam się taki sezon, który nie ma się co oszukiwać jest stracony. Niech pograją młodsi, nic się złego już nie stanie, przecież już się utrzymaliśmy.. Choć i tak każdy mi przyzna, że lepiej niech te błędy będzie popełniał młody wychowanek Wisły niż piłkarze, którzy za tą Wisłę nie oddają tyle serca ile można by od nich wymagać.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując