Wiślak-1990 napisał(a):

Tabela 30
Legia 59
Śląsk 53
Ruch 53
Polonia 49
Wisła 49
Lech 49
Korona 45
To jest najbardziej optymistyczna wersja jaką widzę bo dałem Wiśle już same zwycięstwa do końca
|
Polonia zremisuje z Zagłębiem i Wisła - z lepszym bilansem bezpośrednich spotkań od Lecha - zamelduje się na czwartym, ostatni gwarantującym puchary, miejscu.