Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Narcyz
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20268
Stary 16.04.2012, 07:58
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post

Tabela 30

Legia 59
Śląsk 53
Ruch 53
Polonia 49
Wisła 49
Lech 49
Korona 45

To jest najbardziej optymistyczna wersja jaką widzę bo dałem Wiśle już same zwycięstwa do końca
Polonia zremisuje z Zagłębiem i Wisła - z lepszym bilansem bezpośrednich spotkań od Lecha - zamelduje się na czwartym, ostatni gwarantującym puchary, miejscu.
Odpowiedz cytując