Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 16.04.2012, 00:39
Cytat:
Piłkarz żałuje, że dziś takich inicjatyw Wisła nie prowadzi, a to była dobra droga do tego, aby pozyskiwać talenty. - Gdy pracowałem w Orle Iwanowice, w halowych rozgrywkach młodzieżowych moja drużyna pokonała Wisłę. Rodzice byli zszokowani, że ich dzieci przegrały z klubem ze wsi. Różnica poziomów się zaciera, gdy ja byłem młodym zawodnikiem, taki wynik byłby niemożliwy. Nikt jednak z Wisły dziś nie szuka talentów w mniejszych miejscowościach. A przecież to była kiedyś siła Wisły. Z Krakowa nie pochodzą Adam Musiał, Adam Nawałka czy Kaziu Kmiecik, a ile oni dali Wiśle!
no właśnie... Ja wciąż wierze, że za mojego życia zobaczę dobrze ułożoną organizacyjnie Wisłę...
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując