Cytat:
|
Piłkarz żałuje, że dziś takich inicjatyw Wisła nie prowadzi, a to była dobra droga do tego, aby pozyskiwać talenty. - Gdy pracowałem w Orle Iwanowice, w halowych rozgrywkach młodzieżowych moja drużyna pokonała Wisłę. Rodzice byli zszokowani, że ich dzieci przegrały z klubem ze wsi. Różnica poziomów się zaciera, gdy ja byłem młodym zawodnikiem, taki wynik byłby niemożliwy. Nikt jednak z Wisły dziś nie szuka talentów w mniejszych miejscowościach. A przecież to była kiedyś siła Wisły. Z Krakowa nie pochodzą Adam Musiał, Adam Nawałka czy Kaziu Kmiecik, a ile oni dali Wiśle!
|
no właśnie... Ja wciąż wierze, że za mojego życia zobaczę dobrze ułożoną organizacyjnie Wisłę...