ziz99 napisał(a):

Jak czytam te pogłoski o Urbanie, jeżeli faktycznie zostałby trenerem, to chyba powinno się Cupiała wysłać do dobrego specjalisty.
Nie byłem i nie jestem fanem Probierza, ale zamienianie go na kolejnego pseudo trenera to jakaś tragifarsa.
Uparcie twierdzę, że w Wiśle na dłużej powinien być zakontraktowany porządny zagraniczny trener. Nawet niech będzie cala 11-ka Polaków, ale pod okiem kogoś z innych realiów. Zaczynamy podążać tropem Cracovii, która zaraz poleci z ligi. Filipiak, za wyjątkiem Lenczyka, zatrudniał samych przegranych patafianów z PMSz, więc ma takie wyniki na jakie zasłużył.
|
Tylko jaki ogarnięty trener zgodzi się być wróżką zębuszką? Jeśli nie zapewnisz mu komfortu pracy i środków żeby zbudował swoją koncepcję to o takim zapomnij... sam sobie nie będzie babrał CV.